Hakkımızda

Biz Kimiz

Cbk

İşinizde, başarı ne kadar paranız veya gücünüz olduğuyla ilgili değildir. Başarı, kimse bakmıyorken yaptığınız işi ne kadar iyi yaptığınızla ilgilidir.

2003 Yılında ticari hayatına başlayan firmamız, günümüzde hala gelişen teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek hizmet vermeye devam etmektedir.Bu süre zarfında pek çok projeyi başarı ile tamamlayan firmamız daha kurumsal bir yapı ile yoluna devam etmektedir. Firmamız elektrik sektöründeki hizmetlerini Proje – Taahhüt – Müşavirlik ana başlıkları altında yürütmektedir. Şirketimizin asıl hizmet konusu elektrik olmakla birlikte, çağdaş ve güvenli alanlar oluşturulması için gerekli tüm teknik ekip ve eğitimini tamamlamış bulunmaktadır.

0532 666 84 98

Vizyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan firmamız,
*Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğini koruyan, çağdaş ve modern Türkiye için, ülkemiz ekonomisine katkısını sürekli olarak arttırmayı hedeflemektedir.
*Elektrik sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz,
*Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli yapılar, mekânlar ve karlı yatırım fırsatları yaratmaktayız,

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.

*Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite standartlarında gelişen inşaat teknolojileriyle uygun yapılar üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz proje ve uygulama sistemleriyle birleştirme hedefini taşımak.

Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamaktır.