görsel1

Etiketler

Elektrik Genel Müşavirlik Hizmeti nedir, İzmir Elektrik, Müşavirlik, Elektrik Genel Müşavirlik Hizmeti, cbk elektrik

Elektrik Genel Müşavirlik Hizmeti

Çoğu firma aldığı elektrik müteahitlik hizmetinin kontrolünü yapabilecek bilgi birikimine sahip olmayabilir, olması da beklenemez. Bu durumda hizmet aldığı firmayı işveren adına kontrol edecek bir firmadan destek almak gerekebilir.Bu hizmet ilave bir maliyet olarak gözükse de mühendisin doğru yönlendirme ve kontrolü ile toplam maliyeti aşağı çekmek mümkün olabilir ayrıca İşin daha sağlıklı ve yönetmeliklere uygun yapıldığından da emin olunur.

Elektrik Teknik danışmanlık işin bütçesinin oluşturulmasından, işi yapanın kontrolüne, doğru malzeme seçiminden son durum projenin hazırlanmasına kadar işin elektrik ile ilgili işverene destek verir.
CBK ELEKTRİK; elektrik teknik danışmanlık yapmaya yetkin bir firmadır. Bilgi birikimi, tecrübe ve yetkiye sahip kadrosuyla danışmanlık hizmetini büyük bir titizlikle yapar.

Unutmayın!
Bir elektrik mühendisinden veya elektrik teknisyeninden teknik danışmanlık desteği almak başta birim fiyatlı işler olmak üzere maliyetinizi artırmaz aksine azaltır, ayrıca aldığınız tüm hizmetler en küçük noktasına kadar uzman denetiminden geçmiş olur.